FK Holice

FK Holice

Klub FK Holice má obrovský význam pre obyvateľov našej dedine. V našej dedine neexistuje žiadny iný registrovaný športový oddiel a práve preto je skoro každý obyvateľ fanúšikom nášho futbalového klubu. Ľudia nemajú skoro žiadnu inú možnosť spoločne sa zabaviť na čerstvom vzduchu, len ak prídu na futbal. Cez leto sa nekonajú zápasy v rámci našej krajskej futbalovej ligy a preto je pre nás dôležité, aby sme aj v tomto období organizovali rôzne akcie pre našich fanúšikov. Náš turnaj slúži každoročne ako pozitívny príklad pre deti a mládež nielen našej, ale aj okolitých dedín. Snažíme sa prilákať čím viac deti na futbalové ihrisko a týmto ich nepriamo donútiť k zdravému pohybu, ktorý v dnešnej dobe mnohým veľmi chýba. Dostatok pohybu v živote detí a mládeže je okrem ochrany a podpory zdravia, nevyhnutný aj pre zabezpečenie zdravého telesného rastu a vývinu. Okolie nášho futbalového ihriska je ideálnym miestom pre deti, ktorí sa chcú podporiť futbalu zabaviť. Ďalším motívom futbalového turnaja je kvalitnou hrou a príjemným prostredím prilákať čoraz väčšie množstvo fanúšikov na majstrovské zápasy nášho futbalového klubu, čo môže pozitívne ovplyvniť dlhodobé finančné hospodárenie klubu.

test

Ihrisko je súčasťou športovo - oddychového centra dediny, ktoré je vhodným miestom na realizáciu podobných športových podujatí. Naším cieľom je podporiť vnímanie futbalu ako zjednocujúceho fenoménu a stať sa významným športovým klubom v regióne, - Byť vzorom a propagovať pozitívne hodnoty športu s občanmi, - Podporovať širokú diskusiu pre posilnenie role športu a hodnoty fair play v každodennom živote, - Celkove zvýšiť kvalitu života v obci a jeho atraktivitu v našom okolí.

 Našou snahou je neustála modernizácia ihriska – z vlastných zdrojov,  a zo získaných dotácií. Naposledy realizované projekty:

 „Oprava a údržba multifunkčného ihriska s umelým trávnikom“ – vlastné zdroje, dotácia www.vlada.gov.sk , Podprogram č. 3 – výmena umelého trávnika na multifunkčných ihriskách. Verejná výzva na predkladanie ponúk spolu s prílohami:Výzva + prílohy

      

 „Výstavba osvetlenia a zavlažovacieho systému v areáli futbalového štadióna" – vlastné zdroje, dotácia https://www.futbalsfz.sk/. Verejná výzva na predkladanie ponúk spolu s prílohami: Výzva a prílohy

   

  

SERWIS TECHNICZNY POLSATU

Nadawcy programów telewizji cyfrowej Polsat Box i Canal Plus umieścili w swoich ofertach specjalny kanał TVP 4K na którym kibice mogą obeserwować rozgrywki piłkarskie, do odbioru niezbędny jest dekoder cyfrowy oraz montaż anten satelitarnych oferowany przez lokalne serwisy techniczne
(Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Błonie, Zielonka, Piastów, Babice, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Łomianki, Wołomin, Komorów, Raszyn, Piaseczno, Sulejówek, Podkowa Leśna, Warszawa, Płochocin, Konstancin, Pruszków)

MONTAŻ ANTENY POLSAT WARSZAWA

Konkurencja w branży telewizyjnej doprowadziła do znaczącej poprawy w zakresie oferty programowej w Polsat Box, mamy teraz dostęp nawet do wybranych kanałów sportowych z grupy Canal+ i możemy oglądać rozgrywki piłkarzy ligowych na lokalnych boiskach. Najprostszym sposobem dostępu do wszystkich kanałów z oferty operatora jest zakup i montaż anteny satelitarnej z wybranym pakietem programowym oraz zawarcie umowy abonenckiej w salonie firmowym z terenu Warszawy lub województwa mazowieckiego. Istnieje również możliwość zamówienia dostawy kurierskiej bezpośrednio do domu, w przesyłce otrzymamy kompletny zestaw satelitarny oraz dokumenty do podpisu.