Katalóg

Použité filtre:
Dostupnosť
Stav
Klimatizácie

Klimatizácie Kategória neobsahuje žiadne produkty

Podkategórie

 • Nástenné (monosplit)

  Nástenná klimatizácia patrí medzi najuniverzálnejšie a najpoužívanejšie systémy pre bežné montáže klimatizácií. Pri inštalácii sa nevykonávajú žiadne rozsiahle úpravy interiéru. Nástenné jednotky možno ľahko nainštalovať do malého priestoru, vynikajú svojím chladiacim výkonom, flexibilitou nastavenie, vybavením i vzhľadom. Nástenné klimatizačné jednotky sú určené pre kancelárie, byty, rodinné domy, reštaurácie, technickej miestnosti a mnohé iné priestory, kde je potreba funkčné a elegantné riešenie. Vyznačujú sa nízkou spotrebu elektrickej energie a vysokou účinnosťou.

 • Nástenné (multisplit)

  Multisplit klimatizácia je tiež delená klimatizácia. V tomto prípade k jednej vonkajšej jednotke sú pripojené viaceré jednotlivé vnútorné zariadenia (2, 3, 4 alebo 5). Preto Multi Split klíma je pre Vás riešením v tom prípade, ak potrebujete zapojiť klimatizáciu vo viacerých miestnostiach, povedzme v byte alebo v rodinnom dome či v kancelárii. Výhodou tohto riešenia je, že stačí namontovať jednu vonkajšiu jednotku. Prevádzkové náklady sú oveľa lacnejšie ako v prípade monosplit klimatizácií. Vnútorné jednotky sa dajú osobitne ovládať s diaľkovým ovládačom. K vonkajšej jednotke sa dajú napojiť nielen nastenné zariadenia, preto pri multisplit klimatizácie sú nekonečné varianty. Kombinácie rôznych typov vnútorných a vonkajších jednotiek sú nekonečné a nie všetky typy sú uvedené v našom e-shope. Práve preto v prípade záujmu o ďalšie informácie a cenových ponúk nás prosím kontaktujte. Veľmi radi Vám pripravíme ponuku "na mieru" na základe rozmerov Vašich miestností.

 • Parapetné

  Parapetná klimatizácia sa inštaluje nad podlahu pod okno alebo vedľa radiátora. Pred jednotkou nesmie byť žiadny nábytok. Upravený vzduch jednotka vyfukuje smerom k stropu. Parapetné jednotky sú určené tam, kde nie je miesto na stene alebo strope. Ovládanie je totožné ako u ostatných jednotiek klimatizácie.

 • Kanálové

  Kanálová klimatizácia pre inštaláciu do stropu alebo medzistropu je priestorovo nenáročná. Všetky časti klimatizácie sú zabudované do stropu alebo medzistropu. Pretože je kanálová vnútorná jednotka ukrytá v strope, inštalácia takejto klimatizácie je vhodná na miestach, kde sa vyžaduje združená alebo individuálna klimatizácia pre budovy s mnohými miestnosťami alebo halami, akými sú reštaurácie, koncertné haly a hotely.

 • Podstropné

  Podstropná klimatizácia má vďaka svojej konštrukcii a prevedeniu veľmi široké využitie. Ponúka ideálne riešenie pre kancelárie, ordinácie, obchody i reštaurácie. Jej hlavnými prednosťami sú funkcie automatického nastavenia smeru výdychu vzduchu, veľmi nízka hlučnosť zariadenia, prirodzená distribúcia vzduchu a jednoduchá inštalácia do existujúceho interiéru. Má príjemný vzhľad a je ideálnym riešením pre priestory s vysokými stropmi.

 • Príslušenstvá

  Príslušenstvo ku klimatizáciam